Praca/ Stanowisko: Tapicer

Dodane: Wtorek, 12 Marzec, 2024  19:46

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:5000 zł
  • Płaca brutto max.:9000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: BAT-TECH

Opis oferty pracy

Stanowisko: Tapicer

Firma: BAT-TECH, producent mebli tapicerowanych

Lokalizacja: ul. Krótka 3, 82-335 Jegłownik

Oferujemy:

Pracę w systemie jednozmianowym

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Cały etat

Terminową wypłatę wynagrodzenia

Obowiązki:

Tapicerowanie - nakładanie tkaniny na całe wyroby lub podzespoły

Mocowanie materiałów obiciowych do szkieletu mebla

Kontrola jakości bryły przed przystąpieniem do pracy

Prawidłowe przygotowanie powierzchni do obicia

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie jako tapicer

Dbałość o jakość wykonywanych elementów i powierzony sprzęt

Dyspozycyjność, dokładność, solidność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

Umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV za pośrednictwem portalu .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Jegłownik w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Produkcja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
BAT-TECH
Konto firmowe
Na Lento.pl od 12 mar 2024
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków